O projektu TESTÍK a o mně :-)

Jsem přesvědčená, že názorný a prožitkový způsob výuky se zapojením smyslového vnímání a hledáním souvislostí v reálném životě je ten nejefektivnější klíč k úspěchu ve vzdělávání dětí. Ve spojení s průběžným formativním hodnocením posiluje důvěru v sebe sama a probouzí vnitřní motivaci k učení.

Souzním s příslovími, že cvik dělá mistra, že opakování je matka moudrostia že chybami se člověk učí, ale... 

Věřím, a mockrát jsem se o tom také přesvědčila, že to jde i bez papouškování předepsaných definic a zdlouhavého civění do učebnic bez porozumění, samostatně při individuální výuce i ve smíšeném třídním kolektivu.

 

Jana Vondrušková - profil 1

 

Jmenuji se Jana Vondrušková

a ukážu vám,

 

 JAK A PROČ NAUČIT DĚTI UČIT SE

pomocí didaktických a učebních pomůcek a vzdělávacích her

značky TESTÍK®

 

 

 

 

Jak a proč vznikl projekt Testík?

Jsem lektorkou volného času s vazbou na výuku a vzdělávání. Během své praxe, při asistenci v třídních kolektivech, táborech, zájmových kroužcích, a při výchově a výuce svých třech dětí jsem nasbírala mnoho námětů a nápadů na jednoduché vzdělávací hry a učební pomůcky, které fungují. A protože věřím, že každý dobrý nápad by měl dostat šanci přijít na svět, rozhodla jsem se, že svou sbírku prototypů a myšlenek dotáhnu do konce. A jak se říká: "Když se chce, tak to jde!"

Vzniklo tak několik prvních didaktických pomůcek značky TESTÍK®, které se rychle a bez větší námahy dostaly do školních lavic základních škol v celé ČR, usnadnily práci dětem a ušetřily čas a nervy rodičům a pedagogům. Pomůcky postupně přibývaly a začaly se prodávat téměř samy. Během prvních třech měsíců provozu se mi podařilo prodat bez jediné placené reklamy přes 3500 pomůcek.

Viditelné pokroky malých školáků, které zaznamenávám díky zpětným vazbám, mě utvrzují v tom, že má práce dává smyls a je prospěšná ostatním. Zájem, spokojenost a hodnocení více než 4000 zákazníků je mým hnacím motorem a motivací k osobnímu i profesnímu růstu a tvorbě či realizaci dalších nápadů a užitečných pomůcek.

 

Chcete zjistit, co o projektu Testík říkají ti, kteří už mé učební pomůcky používají?

 

Co by vás mohlo zajímat?  

  • Jsem rozená pražanda se vztahem k Brdské vrchovině
  • Už 30 let mi stojí po boku můj skvělý muž, máme spolu tři téměř dospělé děti a domácího mazlíčka s výstižným jménem "Happy"
  • Má nejoblíbenější mota zní: "S úsměvem jde všechno lépe!" a "Když se chce, tak to jde"
  • Miluji dvojsmysly, neumím se nudit a nápady chrlím na počkání

 

 

Co ještě dělám a co mě baví?

  • Pomalu, ale jistě, se ze mě stává spisovatelka. Podařilo se mi dokončit dětskou, moderní, zážitkovou a interaktivní knihu o kouzelných komiksových brýlích, která se právě zpracovává v nakladatelství a připravuje se na vydání

Co je... Ještě si neviděla živýho kreslénýho psa! (1)

 

  • Občas trochu zvážním a odskočím si ze svého kreativně vzdělávacího světa zařídit produkci koncertů vážné hudby v unikátní atmosféře barokního kostela v historickém centru Prahy, kde už se dobou svého působení řadím mezi nejstarší inventář

_Bannery WEB střed výška 1418x (9)

 

  • Jestli uvidíte na silnici frčet závratnou rychlostí zajímavého mikro veterána, tak se dobře dívejte! Mohu v něm být právě já! Čas od času s rodinou oprášíme jednoho z našich čtyřkolových miláčků a vyrazíme na výlet.

 

_Bannery WEB střed výška 1418x (12)

 

 

 

 

 

Šlápněte se mnou do pedálů

a rozjeďte to s projektem TESTÍK®

 

 

Zajímá vás něco víc? Ptejte se...

tel: +420 777 581 690

email: projekttestik@email.cz

 

 

 

Zpět do obchodu