Akce 13. - 14. 11. 2023

Využijte tuto výjimečnou a zřejmě neopakovatelnou jednodenní nabídku, která poběží na www.testik.cz od 13. 11. 2023 pouze do zítra, tj. úterý 14. 11. 2023 do 22.00 hodin:

  

  • Ke každé objednávce obdržíte ZDARMA - Adventní kalendář + Vánoční mini pexeso - nevadí tedy, pokud jste ho nestihl/a získat při soutěži:-) Jedná se o dva PDF soubory, které jistě využijete letos i v dalších letech.

 

  • Stylové a originální samolepky s vánočními motivy ZDARMA - Ke každé objednávce nad 500,- Kč získáte 150 samolepek vhodných např. jako odměny či pochvaly  za práci v hodině. (Platí pouze pro fyzicky zasílané objednávky. Zaslat samolepky online, tedy e-mailem, je bohužel technicky nemožné:-) Píši to proto, že překvapivě hodně lidí si myslí, že to jde:-)

 

  • Kromě běžné zvýhodněné ceny pro kolektivy (Kup více, plať méně!), která je vám k dispozici stabilně, budete mít v uvedeném termínu možnost zakoupit veškeré adventní a vánoční produkty značky TESTÍK® se slevou 10%.

 

 

 

DOPORUČUJI věnovat pozornost těmto produktům:

 

1) Vánoční MAZÁČEK

 

Roztomilá figurka vytvořená z gumovací pryže se zajímavým kupónem pro žáky. Stojí pár korun a součástí jsou i dvě další související PDFka, díky kterým si můžete podobného vánočního Mazáčka v dalších letech vytvořit sami a bezplatně. Jukněte TADY!

 

 

2) Klíčenky s edukativním potiskem

 

Tyto originální klíčenky najdete pouze u mě v e-shopu. Nikde jinde v prodeji nejsou. Jde o vizuální pomůcku, kterou mají žáci opravdu stále po ruce. K dostání jsou ve dvou variantách:

  • pro 1. a 2. ročník ZŠ s potiskem kompletní abecedy a číslené řady do 20, kterou lze používat zároveň jako jednoduché počítadlo. Dočasná speciální cena: - 20%.
  • pro 3. ročník ZŠ s potiskem malé násobilky, vyjmenovaných slov a vlastních jmen, zeměpisných názvů a neobvyklých slov (kde se píše y/ý po obojetných souhláskách). Dočasná speciální cena: - 40%

Ve školství velmi známá kamarádka CHYBA se vloudila tentokrát i do mé dílny a bohužel vytvořila jednu malou přesmyčku ve slově jazylka (vytištěno: jazykla). Chybami se člověk učí - tak to učíme děti, že! Ale všechno špatné je pro něco dobré, a tak vám nyní mohu nabídnout tuto zvýhodněnou cenu za krásné a užitečné klíčenky s jednou malou, prvním okem neznatelnou, chybou. (Chybu (skoro ne)uvidíte na fotografiích v e-shopu.)  


Využijte této příležitosti

a nakupte zvýhodněné klíčenky pro své žáky k Vánocům

nebo jako dárek na konec školního roku.

Najdete je TADY.

 

NEZAPOMEŇTE informovat své kolegy pedagogy! Jednoduše jim pošlete odkaz této stránky svým kolegům pedagogům. Inspirace a předávání zkušeností a nápadů je každodenní rutinou v učitelském povolání a tato vzájemná podpora má zkrátka sílu. 

Zpět do obchodu