Matematika

Královna věd, základ logického myšlení a nezbytný nástroj pro pochopení světa kolem nás. V této kategorii je pro vás, rodiče, pedagogy a především pro naše malé studenty, připravena unikátní kolekce vzdělávacích pomůcek a her, které transformují učení matematiky v zábavnou a interaktivní činnost.

V nabídce najdete různorodé pomůcky – klasické i tematické popisovací a mazací tabulky, samolepky na lavice pro vizuální oporu při počítání, číselné osy a počítadla nebo dokonce i edukativní klíčenky. Určitě vás bude zajímat i praktická tabulka pro převody jednotek nejen pro malé školáky s možností tisku souvisejících šablon.

Objevte krásu matematiky a podpořte své děti v jejich cestě za věděním jednoduchou formou prostřednictvím učebních pomůcek značky TESTÍK®!

 

Proč zvolit produkty značky TESTÍK®?

  • Přizpůsobené vzdělávací potřebám: Produkty značky TESTÍK® jsou navrženy speciálně pro žáky 1., 2. a 3. ročníku základních škol. Každá hra a pomůcka je pečlivě vytvořena tak, aby odpovídala věkovým specifikům a vzdělávacím cílům této věkové skupiny.

  • Zábavné a interaktivní učení: Zapomeňte na nudné výpočty a monotónní procvičování! S našimi hrami a pomůckami se matematika stává dobrodružstvím plným zábavy a interakce. Děti se učí prostřednictvím hry, což podporuje jejich přirozenou zvídavost a touhu poznávat.

  • Efektivní pochopení látky: Naše produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly rychlé a hluboké pochopení matematických konceptů. Díky intuitivnímu designu a praktickým příkladům se děti učí matematiku efektivně a s porozuměním.

  • Úspora času a nervů: Víme, jak může být výuka matematiky náročná jak pro pedagogy, tak pro rodiče. Pomůcky značky TESTÍK® jsou proto skvělým nástrojem, který ulehčí přípravu na hodiny, domácí výuku a pomůže udržet děti motivované a zaměřené na učení.

  • Kvalita a bezpečnost: Bezpečnost a kvalita jsou na prvním místě. Všechny produkty jsou vyrobeny v domácí dílně z kvalitních materiálů a jsou testovány tak, aby byly bezpečné a odolné i při častém používání.

 

Malá násobilka
od 23 Kč
126/OBJ3
Mazací tabulka
od 23 Kč
123/OBJ3
Stovková tabulka / Ruleta 129/OBJ3
17 položek celkem
Zpět do obchodu