Tak trochu BLÁZNIVÉ a VESELÉ VELIKONOCE s Testíkem

Připravila jsem pro Vás několik produktů s velikonoční tématikou. Přestože respektuji vážnost těchto významných křesťanských svátků, rozhodla jsem se přiblížit dětem Velikonoce vtipnější a zábavnější formou. 

Velikonoční období, zvyky a tradice Vám krásně ukáže přehledný velikonoční kalendář. Děti si ho ovšem musí nejdříve najít a sestavit! Hledání barevných papírků přece patří mezi oblíbenou aktivitu a když se k tomu přidá trochu dobře zpracovaných informací, je to ideální kombinace.  

 

velikonoční kalendář

 

Každý rok se děti nejvíce těší na barevná velikonoční vajíčka. Být takovým vejcem v období Velikonoc, to asi není snadné:-) Jen si to představte! Nejdříve Vás uvaří nebo vyfouknou, pak vás zmalují k nepoznání a nakonec trčíte někde za oknem nebo v košíku. No neutekli byste? A víte co si asi říká takové vajíčko? "Kdybych tak mělo nějaké auto, naskočilo bych a ujelo někam daleko!"

Myslela jsem na ta nebohá vejce a vytvořila sadu VESELÁ AUTÍČKA aneb ÚPRK VAJEC před barvením! Tato nevšední velikonoční dekorace rozesměje a potěší úplně každého! Shlédněte produktové video ZDE a inspirujte se.

 

autíčka na web

Boží hod velikonoční a Velikonoční pondělí se vždy nesou v duchu bujarého veselí a oslav. V dnešní moderní době by se tehdejší tancovačky daly přirovnat k parádní DISKOtéce! Vytvořte si a nasaďte BLÁZNIVÉ VELIKONOČNÍ DISKO BRÝLE a bavte se!

 

 

Ještě tu je něco, co nesmí chybět! Zpestřete si velikonoční čas, připomeňte si názvy významných dní SVATÉHO TÝDNE a vyzkoušejte si zvyky a tradice, které se v těchto dnech dělávaly. Stáhněte si VELIKONOČNÍ VÝZVU zdarma! 

 

VELIKONOČNÍ VÝZVA - PDF soubor ke stažení ZDE!

 

  

Na facebooku ve dnech 25. - 31. 3. 2022 probíhá soutěž o tyto tři nové VELIKONOČNÍ produkty. Pravidla a přihlášení do soutěže naleznete ZDE.

U nás vyhrává KAŽDÝ!

Pro každého přihlášeného účastníka, který začne sledovat nebo už sleduje náš facebook je připravena cena. Získáte naše unikátní BLÁZNIVÉ VELIKONOČNÍ DISKO BRÝLE ve formě PDF souboru k neomezenému použití. V den losování výherců, tedy 1.4.2022, zveřejníme zde a na sociálních sítích heslo k otevření souboru, který si můžete kdykoliv stáhnout přímo zde. 

PDF soubor ke stažení: 

Bláznivé velikonoční DISKO brýle (soubor s heslem)

 

 Bavte se a užijte si letošní

Velikonoce s Testíkem!

 

 

 

Zpět do obchodu