Podzimní vyrábění ... aneb BEZPEČNÉ DÝŇOVÁNÍ

Mezi tradiční podzimní aktivity a výzdobu neodmyslitelně patří dýně a jejich dlabání. O tomto oblíbeném zvyku existuje mnoho vysvětlení, teorií, příběhů a mýtů. Dočíst se můžeme všelicos...že nás vydlabané a rozsvícené dýně chrání před zlými duchy, že jsou nádhernou ozdobou zahrad a domů nebo dokonce že dlabání dýně není bezpečné, neboť symbolizuje vydlabávání vlastního mozku!  

Letos jsme pro Vás připravili NĚCO NOVÉHO, veselého, zábavného a BEZPEČNÉHO! 

Dýně 1

Pro děti je často těžké a někdy i nemožné vydlabat dýni svépomocí a je pro ně nepochopitelná obava rodičů o jejich bezpečnost. Přesto však neznám dítě, které by nechtělo "dlabat"! Jak z toho ven? Krátkým komiksovým příběhem jednoduše namotivujete děti ke zdobení dýní zcela jiným způsobem, avšak tak, že budou nadšené!

Dýně 2

V naší sadě najdete různé druhy realistických dýní a originálních černobílých doplňků. Díky nim vytvoříte neuvěřitelně efektní a vtipné variace, které vám stylově vyzdobí Vaše obydlí, třídu nebo obchod! Zdobit můžete i opravdové dýně a dýničky...Děti si z nich lehce vyrobí pěkné kamarádíčky!!! Jestli pak v tomto ukázkovém videu rozpoznáte pravou dýni od té papírové?

 

 

Bezpečné dýňování - výzva - Rozesmějte dýně

Nechceme podporovat velké nadnárodní společnosti a utrácet za mnohdy obtěžující reklamy bez záruky. Preferujeme přímý kontakt se zákazníkem a raději nasměrujeme ušetřené prostředky z reklamních kampaní přímo k Vám!

Podpořte nás! Začněte sledovat náš FACEBOOK nebo INSTAGRAM a neunikne Vám žádná podobně výhodná nabídka!

dýně 4 

 

Přihlaste se právě teď k odběru Newsletteru

(přímo pod tímto článkem)

a kompletní sada Podzimní vyrábění...aneb BEZPEČNÉ DÝŇOVÁNÍ

Vám přijde IHNED ZDARMA do Vašeho mailu!

Akce je časově omezena do 31. 10. 2021. 

Zpět do obchodu